MAKIJAŻ
PERMANENTNY

Wrażliwość na piękno, zmysł artystyczny, doświadczenie poparte udziałem w licznych konferencjach, międzynarodowych szkoleniach oraz radość tworzenia. To wszystko pozwala na stworzenie makijażu permanentnego Twoich marzeń. Naturalny, subtelny, bez efektu przerysowania. Podkreślający naturalną urodę, a co najważniejsze nie rozmazujący się w najmniej oczekiwanych momentach.

Jeśli taka estetyka jest również bliska Twojemu sercu to serdecznie zapraszam Ciebie na zabiegi makijażu permanetnego. Bezpieczna pigmentacja, pigmenty oraz świadoma praca. To chyba najważniejsze czynniki, które wpływają na zadowolenie z mojej pracy i z efektów długoterminowych u Klientek.

Decydując się na zabieg w Filigranowy Studio Urody płacisz nie tylko za efekt końcowy ale masz pewność, że kupujesz ,,Mercedesa”. Przecież zasługujesz na wszysko co najlepsze. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj się w ręcę wyspecjalizowanemu personelu. Ciesz się trwałą, bezpieczną i naturalną pigmentacją od samego początku.

BEZPIECZEŃSTWO

W Filigranowym Studio Urody używamy tylko certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników, spełniających standardy EEC i FDA.

ZAUFANIE

Marka Nouveau Contour uznawana jest za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę implantacji pigmentów na świecie.

Jestem ambasadorem marki Nouveau Contour i z należytą starannością zadbam o każdy aspekt Twojego nowego wyglądu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Podkreślone spojrzenie, wyrównana linia brwi, nienaganny wygląd każdego dnia to tylko niektóre zalety makijażu permanentnego brwi.


METODA NANO OMBRE

Polega na lekkim cieniowaniu bądź też mocniejszym zaznaczeniu linii brwi. Efekt końcowy porównywalny jest do lekkiego zabarwienia skóry henną. Metoda ta doskonale sprawdza się u Pań które posiadają naturalne brwi jak i u Pań z częściowym ich brakiem. To właśnie te pigmentacje cieszą się u nas wgabinecie największą popularnością.

METODA INSTA BROWS

Ta metoda chrakteryzuje się mocno zarysowaną podstawą brwi jak i ich górną linią. Metoda dla Pań, która lubi mocniej zaznaczać swoje brwi.


MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Idealny dla osób które chcą delikatnie skorygować kształt swoich ust oraz nadać im piękny kontur. Delikatne odświeżenie naturalnego odcienia ust lub delikatna zmiana koloru.


Nano Contourless

Bardzo lekki, delikatny efekt, bez wyraźnego konturu. Idealny dla osób które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości.

Nano Full Lips

Pełne koloru usta, dające naturalny, lecz widoczny kształt. Stosowany przy optycznym powiększaniu ust oraz przy całkowitej zmianie ich koloru.

Usta bezpośrednio po zabiegu:


Usta 12 miesięcy po zabiegu:


Zanim zdecydujesz się wykonać zabieg makijażu permanentnego.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE MAKIJAŻU

Mam nadzieję, że poniższe informacje pozwolą przybliżyć zagadnienie pigmentacji tak, abyś siadając na fotel czuła się komfortowo, bezpiecznie i miała świadomość, że jesteś w dobrych rękach.

Co należy zrobić zanim umówisz się na zabieg w Filigranowym Studio Urody:

Bardzo ważne – sprawdź czy nie masz żadnych przeciwwskazań które znajdują się poniżej:

 • choroba nowotworowa,
 • ciąża i okres laktacji,
 • cukrzyca,
 • łuszczyca,
 • przeziębienie,
 • wszelkie stany zapalne skóry
 • silny trądzik,
 • aktywna opryszczka,
 • topowe zapalenie skóry,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
 • przyjmowanie leków sterydowych,
 • antybiotykoterapia.

Proszę, nie zatajaj przede mną informacji które mogą mieć wpływ na efekt końcowy zabiegu. Jeżeli miałaś lub masz makijaż permanentny koniecznie poinformuj mnie o tym. Zaproponuję spotkanie i po konsultacji podejmę decyzję o wykonaniu korekty lub zarekomenduję zabieg laserowego usuwania makijażu. Zdarza się, że dla najlepszego efektu warto zlikwidować poprzedni makijaż i zacząć od początku.

Często pytacie mnie jak przygotować się do zabiegu. Oto kilka informacji, które będą przydatne przed zabiegiem:
Ogólne zalecenia dotyczące każdego rodzaju makijażu:

 • nie spożywaj alkoholu i środków odurzających dzień przed zabiegiem,
 • nie spożywaj w dniu zabiegu napoi zawierających kofeinę,
 • nie opalaj twarzy kilka dni przed zabiegiem,
 • upewnij się, że jakiekolwiek leki, które zażywasz nie mają działania rozrzedzającego krwi lub przeciwzakrzepowego

Makijaż brwi:

 • nie reguluj brwi,
 • nie wykonuj henny 2 tygodnie przed zabiegiem,

Makijaż oczu:

 • 3 miesiące przed zabiegiem pigmentacji oczu należy odstawić odżywki na porost rzęs ponieważ powodują rozszerzenie naczynek i istnieje ryzyko rozlania pigmentu,
 • jeżeli przedłużasz rzęsy konieczne będzie ich wcześniejsze zdjęcie,
 • nie tuszuj rzęs w dniu zabiegu,
 • nie zakładaj soczewek w dzień zabiegu

Makijaż ust:

 • zażywaj Heviran minimum 3dni przed zabiegiem oraz po zabiegu, w celu uniknięcia powstania opryszczki,
 • 2 dni przed zabiegiem zrób delikatny ich peeling i dobrze je nawilżaj.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub chciałabyś mnie o coś zapytać bądź też umówić się na bezpłatną konsultację lub zabieg to zapraszam do kontaktu 663 337 856.

Jestem też do Twojej dyspozycji za pośrednictwem wiadomości prywatnej.
Jeśli nie odbieram telefonu, oznacza to, że jestem w trakcie pracy i oddzwonię w wolnej chwili. Może się zdarzyć, że nie odpiszę na Twoją wiadomość od razu bądź też nie możesz się do mnie dodzwonić. Wtedy bardzo proszę o sms lub w przypadku messengera o przypomnienie się. Staram się zawsze jak najszybciej odpisywać na Wasze wiadomości ale czasem w ferworze pracy po prostu umykają mi Wasze wiadomości. Dlatego proszę Was o wyrozumiałość i jeśli będzie taka potrzeba to po prostu ponownie wyślij zapytanie do mnie.

Jaki jest przewidywany czas trwania zabiegu?
Zabieg trwa ok 2-2,5h

Jest poprzedzony konsultacją, dobieramy wspólnie odpowiednią dla Ciebie metodę. Należy wziąć pod uwagę,że nie wszystkie metody pigmentacji są odpowiednie dla każdej klientki.
Metoda dobierana jest przede wszystkim do rodzaju skóry, nigdy odwrotnie.

Po konsultacji, wypełnieniu karty zabiegowej i wywiadu z klientką wykonuję rysunek wstępny następnie dobieramy kolor i przystępujemy do pigmentacji.

Jak będę wyglądała po zabiegu?
Po zabiegu może wystąpić podrażnienie, zaczerwienienie, lekkie opuchnięcie w okolicy pigmentacji. Są to normalne reakcje organizmu i nie należy się nimi niepokoić. Objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu makijaż wygląda bardzo intensywnie, jest przerysowany oraz ciemny. Po wygojeniu efekt końcowy będzie o 50% jaśniejszy. Pełna stabilizacja koloru następuje od 4-5 tygodni.

Jak wygląda proces gojenia się makijażu?
Makijaż permanentny to niewątpliwie zabieg dla cierpliwych klientek. Na końcowy efekt czekamy do 28 dni od ostatniej pigmentacji. A przypominam, że zabieg składa się z dwóch spotkań.
Zaraz po zabiegu makijażu brwi często mają za mocny kolor, który podbija nierzadko delikatne zaczerwienieni pozabiegowe skóry. Dodatkowo przez następne dni ciemnieje on jeszcze bardziej by w następnej fazie zaczęły tworzyć się tak zwane ,,strupki”. Strupków tych pod żadnym pozorem nie należy odrywać, zdrapywać, rozmaczać. Należy bardzo dbać o miejsce, które było poddane pigmentacji i traktować je z należytą uwagą, nawet np podczas ściągania ubrań. Po około 10 dniach w miejsce strupka pojawia się lekki puder, który możemy porównać do delikatnej henny. Ale to jeszcze nie koniec. Przez następne kilka tygodni mimo tego, że makijaż wygląda już bardzo subtelnie następuje tzw. ,,stabilizacja pigmentu”. W tym czasie makijaż może delikatnie zmienić swoją intensywność jak i odcień. Są to niewielkie zmiany jednak bardzo potrzebne. Dopiero po tym czasie możemy przystąpić do zabiegu dopigmentowania i zadecydować z Pacjentką czy dany kolor jej odpowiada bądź też decyduje się ona na mocniejszy efekt podkreślenia brwii.

Zabieg uzupełniający- dopigmentowanie.
Po 4-5 tygodniach – maksymalnie do 3 miesięcy OBOWIĄZKOWE jest dopigmentowanie makijażu, które ma na celu utrwalenie i wzmocnienie efektu oraz poprawienie ewentualnych niedociągnięć.
Korekta jest płatna 200zł

Jak długo utrzymuje się efekt?
Trwałość pigmentu w skórze jest zawsze kwestią indywidualną zależną od wielu czynników.
Głównymi czynnikami, które mają wpływ na trwałość makijażu to rodzaj Twojej skóry i jej predyspozycje, metabolizm oraz pielęgnacja makijażu po zabiegu. Również zamiłowanie do opalania, skóry mocno unaczynione oraz bardzo tłuste mogą gorzej przyswajać pigment.
Należy również pamiętać, że trendy w makijażu cały czas się zmieniają. Moda na tatuażowe, mocne brwi już dawno odchodzą do lamusa. Teraz pigmentujemy bezpieczniej , płycej oraz bierzemy pod uwagę upływający czas oraz jego wpływ na wygląd naszej całej twarzy. Mam tutaj na myśli chociażby opadające powieki, przerzedzone włoski bądź też nasilone problemy z cerą naczyniową lub tłustą. Dzięki delikatnej pigmentacji mamy cały czas szansę na bieżąco dopasowywać go do aktualnych potrzeb klientki. I bardzo dobrze. Zmieniają nam się gusta, upodobania a naturalne pigmentacje ’,,noszą się” po prostu bezpieczniej. Co za tym idzie? Taki makijaż najczęściej utrzymuje się od roku do dwóch lat i po tym okresie najczęściej zalecam moim klientką odświeżenie makijażu . Odświeżenie to koszt 50% aktualnej ceny (1 zabieg)
Zapraszam serdecznie na makijaż permanentny.

linergistka, ambasador marki Nouveau Contour
mgr kosmetologii
Joanna Deba